- Advertisement -

TAG

nipi

Deputeti socialist, Rrahman Rraja për Syri TV: Redjani nuk është nipi im (film)

Deputeti socialist, Rrahman Rraja ka qaruar për Syri TV se cila është lidhja e tij e gjakut me Redjan Rrajën, duke thënë se i...

Kush është Redjan Rraja, dentisti që u akuzua për ngjarjen, ku u vra Elton Çiço

Të martën u mësua se personi i arrestuar si i dyshuar për sulmin me armë mbi makinën e prokurorit Arjan Ndoja është Redjan Rraja. Ky...

Vlorë/ Nipi i merr jetën gjyshit

Mbrëmjen e djeshme u deklaruar se një i moshuar u dhunua dhe u grabit në banesën e tij në Vlorë. 69-vjeçar Vangjel Kapllani nuk...

Vdes nëna e Ardit Gjebresë, dedikimi i nipit për gjyshen

Ka ndërruar jetë sot nëna e moderatorit Ardit Gjebrea. Lajmin e hidhur për humbjen e gjyshes e ka bërë të ditur Joni, djali i...

Lenjani-nipit: Një dit’ si daja, puno dhe mos u dorëzo kurrë nga ëndrra jote

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare Ermir Lenjani na thotë se sekreti për të realizuar ëndrrat është puna. Puna e madhe e cila shoqërohet nga këmbëngulja...

Tronditet Shkodra, xhaxhai vret nipin

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Shkodrës këtë të shtunë.  Xhaxhai ka vrarë me armë thikë nipin pranë zonës së teatrit "Migjeni". Sipas informacioneve...

Flet nipi i Prek Calit: S’më ka shkuar mendja kurrë se ka shqiptar që e shemb kullën e gjyshit tim, veç nëse janë çetnikët...

“Nuk më ka shkuar mendja kurrë se ka shqiptar që e shemb kullën e vjetër të gjyshit tim”. Veç nëse janë çetnikët e Serbisë...

Nipi u asfiksua në pusetë, daja: S’kishte kushte pune, por nuk ma mori mendja se do vdesë

Familjarët e Kleotos Çelikut kërkojnë drejtësi. 34 vjeçari që punonte në ndërmarrjen e Ujësjellës Kanalizime në qytetin e Shkodrës humbi jeton teksa po pastronte...

Nipi vjen nga larg e i sjell lule dajë Shpëtimit, ai ia dhuron një zonje

Ana humane dhe dashuria familjare nëse ekziston mund të tregohet edhe në skena politike. Nipi i Shpëtim Idrizit, i ardhur nga larg, ka emocionuar të...

Historia e trishtë/ Babai i uron vdekjen së bijës

Prej 9 vjetësh babai refuzon vajzën që u martua me egjiptian: Të të shikoj duke vdekur ... Një histori e tillë u prezantua edhe në...

Latest news

Alfred Cako bën deklaratën e habitshme: Ju tregoj se kush i kontrollon sot paratë e shqiptarëve

Konspiracionisti Alfred Cako shprehet se sot paranë e zotëron ‘Familja Rothschild’. Sipas tij, kjo familje zotëron të gjitha bankat e botës, edhe ato në...

Nuk ka bashkëpunim, talibanët ekzekutojnë drejtuesin e ISIS bashkë me 8 oficerë të tjerë

Ish-kreu i grupit terrorist ISIS-K, Abu Omar Khorasani është ekzekutuar dje në një burg në Afgansitan, njoftonte qeveria talibane. Ai ka qenë drejtues i degës...

Përfundon mbledhja e PD-së, Basha jep deklaratë për mediat: Jemi kthyer në parlament për këto arsye

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka folur për mediat pas përfundimit të mbledhjes së Grupit Parlamentar të PD-së. Ai theksoi se qeveria Rama është fajtori...

Emërimi i Vlora Hysenit/ Kurti dhe Osmani e shkarkuan nga detyra, ndërsa Rama e punëson si këshilltare

Vlora Hyseni, nëndrejtore e Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, është emëruar këshilltare e kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama. Lajmin e bëjnë me dije mediat kosovare,...

Një dorë make up para se t’i zëmë vendin mama Merkelit

Tani që zgjedhjet parlamentare mbaruan, ku fitues janë socialdemokratët e udhëhequr nga Olaf Scholz kancelarja Merkel qëndron në detyrë, derisa të krijohet qeveria e...
- Advertisement -