Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vdekja e biznesmenit në Vlorë, i vëllai: S’është aksident, e kanë vrarë

Nga Media 0

Vëllai i biznesmenit Bukurosh Malaj, Milto Malaj ka mohuar kategorikisht se 46-vjeçari ka ndërruar jetë pas një aksidenti automobilistik, ndërsa thekson se ai është vrarë.

Sipas Malajt, mjeti që ishte në pronësi të vëllait të tij nuk është aksidentuar, pasi sipas tij nuk ka pasur asnjë lloj shenje.

Mes të tjerash ai ngre edhe një pyetje që përforcon edhe më shumë dyshimet e tij se vëllain ia kanë varë, duke shtuar se Bukuroshi ishte shofer, andaj pse duhej të ishte gjetur në vendin e pasagjerit.

“Nuk është aksident, vëllain tim e kanë vrarë. Mjeti nuk është aksidentuar, s’ka asnjë lloj shenje. Bukuroshi ishte shofer, pse gjendej në vendin e pasagjerit?”, pohoi vëllai i viktimës.

/Ballkanweb/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej