Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vangjush Dako në Kongresin e PS, Manja: Ka kontribute në PS

Nga Klodiana 0

Vangjush Dako një nga eksponentët më të kometuar të PS, pjesë e dosjes 339 dhe i shpallur Non GRATA  nga SHBA është prezent në Konngresin e PS që ka nisur punimet që prej ditës së djeshme.

Kreu i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja  u pyet nga gazetarët pikërisht për këtë prezencë të Dakos mes socialistëve.

Sipas Manjës, Vangjush Dako është një person me kontribute në PS dhe duhet të ndahet morali nga drejtësia. Siç thekson ai nuk mund të paragjykohet një person për të qenë pjesë e jetës publike për sa kohë nuk ka një vendim të formës së prerë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej