Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Unë burrë 2 metra, ajo gocë e vogël”, përgjigjet Ambrozia Meta: S’mendoj se kryeministri ka epërsi ndaj Braçes

Nga Media 0

Komentit të kryeministrit Rama se mes një burri 2 metra (duke nënkuptuar veten e tij) dhe një vajze të vogël (duke nënkuptuar gazetaren Ambrozia Meta) sigurisht që publiku do të zgjidhte këtë të fundit, i është përgjigjur sot në studion e Artur Zhejit vetë gazetarja e Fax News-it:

“Sigurisht që unë nuk i gjykoj njerëzit nga aspekti fizik, madje mendoj se kryeministri Rama nuk ka epërsi ndaj deputetit të partisë së tij, zotit Erjon Braçe vetëm për shkak të fizikut të tij”.

Gazetarja më herët në emisionin e Zhejit tha se kryeministri u përpoq ta shantazhonte dhe ta intimidonte në konferencën e mbajtur për shtyp menjeherë pas kthimit të tij nga Samiti i Sofjes. “Ai u përgjigjej pyetjeve me pyetje”, tha gazetarja Meta.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej