Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

U zunë për një varr, zbulohet dëshmia e autorit të krimit makabër në Korçë

Nga Klodiana 0

Pak minuta pasi qëlloi për vdekje në mes të pazarit të Korçës Dashnor Osmanin, policia ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e shtetasit Zamir Topi.

Pas kapjes ky i fundit ka dhënë dëshminë e parë për forcat e rendit. Topi është shprehur se janë konfliktuar prej kohësh me Dashnor Osmanin dhe shkak ishte bërë një varr.

Topi është shprehur se i kishte kërkuar prej disa kohësh Dashnor Osmanit që të hiqte eshtrat e nënës së tij që i kishte vendosur sipas autorit të vrasjes në varrin e nënës së këtij të fundit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej