Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

U dorëhoq nga detyra që s’e mori kurrë, po tani si do ta zgjedhim tjetrin?!

Nga Klodiana 0

Ish-Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një stausi në Facebook ka ironizuar dorëheqjen e Valdrin Pjetrit si bashkiak i parë i Shkodrës, por që në fakt ishte një detyrë publike që se mori kurrë, ndaj edhe dorëheqja vlen si një akt qesharak.

Postimi i plotë

Dorëhiqet Valdrin Pjetri?!

Ç’lajm!

Po nga çfarë u dorëhoq?!

Nga detyra publike që se mori kurrë?!

Qesharakë!

Nejse, to tani si do ta zgjedhin tjetrin?! Me votime pa dekret?! Zyrtarisht zgjedhjet janë me 13 Tetor..

Apo do ti bëjnë votime me urdhër të KQZ socialiste?! Ti bëjnë me me vendim qeverie, qarkullues, më mirë.

Çfarë kaosi ligjor kanë krijuar!!!

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej