Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

U dekorua pak ditë më parë nga Xhelal Mziu/ Shkarkohet nga detyra drejtoresha Arsimore e Kamzës

Nga Ejona 0

Është shkarkuar nga detyra drejtoresha Arsimore e Kamzës, Ermioni Cekani.

Kujtojmë që Çekani u dekorua disa ditë më parë nga kryebashkiaku i Bashkisë së Kamzës Xhelal Mziu me titullin “Mirënjohje qyteti”.

Arsyet nuk dihen ende, por mendohet se mund të ketë lidhje me këtë titull të marrë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej