Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tropojë/ Vijon situata e tensionuar, një grup i madh protestuesish përplasen me policinë (film)

Nga Ejona 0

Vijon të mbetet e tensionuar situata në Tropojë, ku një grup personash po konfrontohen me forcat e policisë në KZAZ-në nr. 9.

Një grup i madh protestuesish me të cilët është edhe ish-deputeti Isuf Qela, futen më forcë brenda qendrës së KZAZ-së nr 9 ku edhe debatojnë me drejtuesin e Policisë së Tropojës, Nik Nikollaj.

Protestuesit kanë thyer derën e pasme si dhe xhamat e Pallatit të Kulturës në “Bajram Curri”  të Tropojës.

Video nga FaxWeb:

Tensione ne KZAZ ne Tropoje

Publiée par Fax Web sur Mardi 18 juin 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej