Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tropoja rikthehet në hartën Covid me dy raste pozitive

Nga Klodiana 0

Tropoja është rikthyer në hartën Covid me dy raste të reja pozitive të konfirmuara sot nga ISHP.

Gjatë 24 orëve të fundit u konfirmuan 20 raste të reja me koronavirus, ku 10 janë në Tiranë, nga 3 në Shkodër dhe Krujë si edhe 2 në Durrës dhe Tropojë.

Mësohet se kemi të bëjmë edhe me nje personel shëndetësor të riinfektuar me koronavirus, disa muaj pasi ishte shëruar.

Raste të reja

10 në Tiranë
3 në Shkodër
3 në Krujë
2 në Durrës
2 në Tropojë

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej