Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident në Lezhë, makina përmbyset në mes të rrugës

Nga Klodiana 0

Një aksident ka ndodhur pak më parë në qendër të qytetit të Lezhës, ku për fat të mirë nuk ka viktima.

Bëhet me dije se drejtuesja e makinës së përmbysur në rrugë ka qenë një grua dhe brenda në mjet bashkë me të ishin edhe dy fëmijët e saj.

Për fat të mirë të tre ata kanë shpëtuar me lëndime të lehta dhe janë jashtë rrezikut për jetën në spital.

Policia gjendet në vendin e ngjarjes për të hetuar shkaqet e këtij aksidenti të çuditshëm në mes të qytetit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej