Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tragjedia në Londër/ Autoritetet: Të paktën 17 të vdekur, numri pritet të rritet

Nga Ejona 0

Policia Metropolitane e Londrës ka njoftuar se të paktën 17 persona kanë humbur jetën nga një zjarr i madh që përfshiu kullën 24 katëshë “Grenfell” në Londër.

Autoritetet raportojnë se numri i viktimave pritet të rritet ndërsa policia nuk parashikon gjetjen e më shumë të mbijetuarve.

/cnn/

Shkrumbohet nga flakët kulla në Londër, raportohet për viktima dhe 50 të plagosur (film)

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej