Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Toka nuk gjen qetësi, një tjetër tërmet lëkund Turqinë

Nga Ejona 0

Toka nuk gjen qetësi në Turqi.
Para pak minutash, në zonat pranë Izmirit është ndjerë një tërmet me magnitudë 5.2 ballë të shkallës rihter.
EMSC raporton se epiqendra e lëkundjeve ka qenë 97 km larg qytetit të Izmirit dhe 13 km larg Kirkagaç, raporton Syri.net.
Deri tani nuk ka raportime për dëme në njerëz apo materiale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej