Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tiranë/ Një foshnjë e braktisur gjendet në afërsi të fshatit SOS, policia nis hetimet

Nga Ejona 0

Pak ditë më parë një foshnjë e braktisur është gjetur pranë fshatit SOS në Tiranë.

Lajmi u përhap me shpejtësi në rrjetet sociale dje, ku historinë tragjike e tregonte një zonjë, ndërsa kishte postuar edhe një foto ku shihej djali i vogël, që ushqehej me biberon nga gruaja që e kishte gjetur.

Lidhur me këtë ngjarje është bërë edhe denoncimi ndërsa po punohet për identifikimin e nënës dhe babait të foshnjës.

Aktualisht foshnja (djalë), fatmirësisht në një gjendje të mirë shëndetësore, është strehuar në shtëpinë e fshatit SOS.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej