Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tiranë, 28-vjeçari plagoset me armë në banesën e tij

Nga Media 0

Një 28-vjeçar është plagosur me armë zjarri në këmbë, në rrethana ende të paqarta, brenda banesës së tij.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në banesën e A.S, në rrugën “Tahsim Shehu”, rreth orës 02:00 të mëngjesit të së martës.

Burime nga policia bëjnë me dije se grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin e autorit të saj.

Aktualisht personi i plagosur ndodhet në ambientet e policisë, teksa ende nuk ka dhënë detaje rreth ngjarjes, të cilat do të ndihmonin uniformat blu për zbardhjen e saj.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej