Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tirana sërish pa drita, publikohen zonat dhe oraret

Nga Ejona 0

Tirana do të përballet sërish me ndërprerje energjie në dy ditët në vijim.

Përmes një njoftimi zyrtar OSHEE tregon zonat dhe oraret ku do të ketë ndërprerje të energjisë.

Njoftim për abonentët Tiranë:

Datat 24-25 KORRIK

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave në kryeqytet, ku po ndërtohet rrjeti i ri 20 kV, si dhe po vendosjen e pajisjet e reja të cilat do të rrisin cilësinë e furnizimit me energji, në datat 24-25 korrik do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

24 KORRIK

23:30-05:00: Rruga “Pandi Dardha”

9:00-12:00: rruga “Teodor Keko”, pjesërisht pranë ish-Doganës, rruga “Mati Logoreci”, rruga “Pandi Dardha”

12:00-15:00: zona Fushë Yzberisht pjesërisht,

9:00 -15:00: rruga “Mikel Maruli”, prane rrugës “Teodor Keko”

09:00-16:00: rruga “Pandi Dardha”,

25 KORRIK

09:00-12:00: rruga “Riza Cuko”

09:00-15:00: rruga “Petro Nini Luarasi”

09:00-16:00: rruga “Rexhep Preza”, rruga “Pandi Dardha”

9:30-15:00: rruga “Mine Peza”

9:30 deri 12:00: rruga “Petro Marko”

9:30 -15:00: rruga “Haxhi Hysen Dalliu”

9.00-12.00: rruga “Myslym Shyri”, rruga  “Sami Frashëri”

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej