Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tiede i përgjigjet Ramës me ironi: Të bëra dëm madhëria juaj apo …?

Nga Media 0

Gazetari gjerman Peter Tiede i është përgjigjur Edi Ramës, pasi ky i fundit deklaroi se do ta padisë në Gjermani.

Në faqen e Facebook të gazetës Bild, Tiede bën edhe ironi me Edi Ramën, ku tha se pse nuk e padit në Shqipëri, apo nuk ka ku, sepse nuk punon asnjë gjykatë.

Reagimi i plotë:

Zoti kryeministër, doni të më padisni?

Për shkak se i kam bërë dëm madhërisë suaj apo pse?

Përgjimet janë reale. Apo keni dyshime tek materiali i prokurorëve tuaj.

Në Shqipëri, nuk mund të më padisni, cila gjykatë punon?

Me vjen mirë që e pranoni këtë…

Image

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej