Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Ti na jep lekët, ne bëjmë burgun”/ Si i përgjigjen shqiptarët telefonatave të Ramës (film)

Nga 27-shi 0

Shqiptarët kanë ironizuar telefonatat e Kryeministrit Edi Rama për koronavirusin.
Ata kanë shpërndarë në rrjetet sociale një video ku kanë bërë montazhin e filmave shqiptarë me telefonatat e Ramës.

Marrë nga emisioni “Boom” në Radio Televizionin Ora

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej