Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tërmeti me magnitudë 4.5 ballë trondit Kretën

Nga Ejona 0

Një tërmet me magnitudë 4.5 të shkallës Rihter, ka goditur pak më parë Greqinë.

Tërmeti me magnitudë 4.5 është lokalizuar me epiqendër 35 kilometra në jug të Chanias në Greqi në orën 15:35.

Ky është tërmeti i tetë radhazi i ndjerë në zonën e Kretës në Greqi gjatë këtyre 31 orëve të fundit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej