Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tërmet në jugperendim të vendit, lëkundet Orikumi

Nga Klodiana 0

Një tërmet me magnitutë 3.7 ballë i shkallës Rihter është ndjerë në jugperendim të vendit.

Qendra Sizmologjike Europiane ka konfirmuar tërmetin me magnitudë 3.7 ballë, me epiqendër 14  kilometra nga Orikumi. Tërmeti ka qenë me një thellësi vetëm 2 kilometra.

Nuk ka të dhëna për të lënduar apo dëme materiale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej