Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tepelenë/ Shkrumbohet nga flakët makina e Shefit të Krimeve

Nga Klodiana 0

Mëngjesin e sotëm është gjetur e djegur makina e Shefit të Seksionit të Krimeve në Komisariatin e Tepelenës, Gentian Shehu. Sipas burimeve, mjeti tip “Ford” është gjetur i djegur mëngjesin e kësaj të enjte nga vetë Shehu, ngjarje të cilën ai e ka raportuar menjëherë në polici.

Ndërkohë, djegia e makinës ka ndodhur në orën 05:00 të mëngjesit në lagjen “15 Shtatori”.

Njoftimi i policisë:

Në datën 11.04.2019, rreth orës 5:00, në lagjen “15 shtatori”, Tepelenë, ka marr flakë dhe është djegur në pjesën e përparme mjeti tip “Ford”, (mjeti ka qënë i parkuar para pallatit), në përdorim të shtetasit G.Sh.

Në vëndngjarje shkoi grupi hetimor dhe nga hetimet e para proceduriale rezultoi se shkaku i djegies së mjetit është aksidental(difekt elektrik).

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej