Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tepelenë/ Një banesë shkrumbohet e gjitha nga flakët

Nga Ejona 0

Një banesë është shkrumbuar në flakët në këto orë të darkës në fshatin Becisht të Bashkisë Tepelenë.
Mësohet se banesa është në pronësi të shtetasit Kalo Hoxha dhe ende nuk ka informacione të sakta nëse ka dëme në njerëz.
Burime bëjnë me dije se banesa është shkrumbuar e gjitha.
Drejt vendit të ngjarjes janë nisur forcat e zjarrëfikses.
Edne janë të paqarta shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej