Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident në aksin Tiranë-Durrës, bllokohet autostrada

Nga Ejona 0

Në autostradën Tiranë-Durrës, pranë Sukthit, një aksident është regjistruar pak minuta më parë ku janë përfshirë disa makina.
Ende nuk ka informacione për njerëz të dëmtuar, ndërsa dëmet materiale duken të konsiderueshme.
Aksidenti ka shkaktuar rradhë të gjatë automjetesh në njëri kah të aksit rrugor.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej