Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tentoi të shtypë policët e doganës në 2016-ën, bie në prangat e policisë së Korçës

Nga Ejona 0

Policia e Korçës ka arrestuar ditën e sotme një person të shpallur në kërkim pasi në vitin 2016 tentoi të shtypë policët e doganës së Kapshticës, pasi u kap me drogë, ku më pas edhe u arratis.

Në pranga ka rënë Jurgen Memini, i cili u pikas mesditën e sotme nga Policia me një automjet në dalje të qytetit, afër fshatit Bulgarec.

Megjithë sinjalizimin e Policisë, Memini nuk ka ndaluar por ka dalë nga makina për të vrapuar më pas drejt tokave të fshatit.

Kapja e tij u mundësua pas disa minutash ku edhe u arrestua menjëherë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej