Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tension mes policisë dhe qytetarëve, plagoset një person (live)

Nga Media 0

Që në fillim të saj protesta është shoqëruar me tensione. Protestuesit kanë tentuar të çajnë kordonin e policisë të vendosur pranë pedonales dhe Ministrisë së Brendshme. Kjo ka bërë që palët të përplasen mes tyre dhe qytetarët kanë hedhur shashka dhe sende të forta. Raportohet se një person është lënduar në protestë dhe se është gjakosur.

Protestuesit përplasen me policinë

Protestuesit përplasen me policinëPer me shume lexoni: http://www.oranews.tv/article/opozita-nuk-ndalet-sot-protesta-dhe-parlament

Publiée par Ora News sur Jeudi 28 mars 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej