Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Teatri Kombëtar/ Basha: Një njoftim gjysmak që fsheh të vërtetën, PD nuk tërhiqet

Nga Ejona 0

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka reaguar pas vendimit të Bashkisë së Tiranës për të mos e ndërtuar Teatrin e ri Kombëtar përmes skemës PPP.

Basha shkruan se ky është një njoftim gjysmak që ka për qëllim të fshehë të vërtetën.
Postimi i plotë:
“Rama dhe Veliaj nuk mund ti hedhin hi syve shqiptareve dhe te mbulojne korrupsionin dhe prishjen e Teatrit me njoftime gjysmake qe fshehin te verteten. Pa nje vendim te qarte qe kullat nuk do te ndertohen dhe Teatri do te ruhet PD nuk terhiqet nga qendrimi dhe vendosmeria e saj”, shkruan Basha.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej