Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, i plagosuri u gjet në kanal

Nga Klodiana 0

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në Bushat, të Shkodrës.

Mësohet se personi i identifikuar si Palok Dodaj, është gjetur në kanal, i plagosur me armë dhe është transportuar në spital për të marrë ndihmën e parë.

Ende nuk bëhen të ditura më tepër detaje rreth ngjarjes. Pritet informacioni zyrtar nga policia.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej