Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Të shtëna me armë në një gjimnaz në SHBA, disa të plagosur

Nga Media 0

Disa persona raportohet se janë plagosur pas të shtënave me armë zjarri në një shkollë të mesme në Maryland, SHBA.

Nxënësit dhe punonjësit e shkollës janë evakuuar të gjithë. Policia bën me dije se situata është vënë në kontroll dhe ka nisur hetimet për të zbardhur më shumë detaje rreth ngjarjes së rëndë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej