Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Të famshëm nudo në një shtrat

Nga Rexhina Biba 0

Kanye West ka lançuar një grimcë nga videoja e këngës kontraversiale, “Famous”.

Reperi mbajti një event në LA, të premten për premierën e këngës dhe pamjet e para nga albumi “The Life of Pablo”. Pamjet jo të përshtatshme, kishin të bënin me të ngjashmit e Bill Cosby, Caitlyn Jenner, Amber Rose, Ray J, Kim Kardashian, Chris Brown, Rihanna, Donald Trump, Anna Wintour, George Bush dhe sigurisht Taylor.

Të gjithë personazhe që në një mënyrë apo një tjetër kanë patur të bëjnë me Kanye në jetën e tij. Por ka akoma më shumë se kaq. I frymëzuar nga piktori Vincent Desiderio, video i tregon të gjithë këto personazhe…lakuriq….në një krevat gjigand…të gjithë bashkë. Kur do të ndalojë së surprizuari Kanye?!

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej