Fjalë kyçe: te famshem nudo

Floktore / Nga Rexhina Biba -

Të famshëm nudo në një shtrat

Kanye West ka lançuar një grimcë nga videoja e këngës kontraversiale, “Famous”. Reperi mbajti një event në LA, të premten për premierën e këngës dhe pamjet e para nga albumi…