Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Takohen në Rinas/ Mogherini duke ikur, Basha duke ardhur (Film)

Nga Media 0

Kryetari i opozitës Lulzim Basha dhe përfaqësuesja e lartë e BE për politkën e jashtme, Federica Mogherini janë takuar sot në Rinas.

Basha ka mbërritur nga Berlini rreth orës 13:30, teksa në të njëjtën orë në aeroport ishte edhe Mogherini e cila do të nisej për në Shkup.

Ata zhvilluan një takim disaminutësh me kryetarin e PD-së Basha, detajet e të cilit pritet të bëhen publike nga vetë kreu i opozitës

Posted by Lulzim Basha on Wednesday, April 18, 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej