Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Takimi elektoral në Pogradec, eskorta e kryeministrit pritet nën thirrjet “Rama ik”

Nga Klodiana 0

Kryeministri Rama ka arritur të kalojë në aksin Korçë- Pogradec, për të vijuar takimin e tij  elektorale për prezantimin e kandidartit socialist në qytetin juglindor.

Eskorta e kryeministrit ka arritur të tejkalojë me shpejtësi turmën e dhjetra protestuesve qytetarë dhe simpartizantë të Partisë Demokratike, të mbledhur në këtë aks për të protestuar kundër tij.

Burime bëjnë me dije se eskorta e kryeministrit është larguar nën brohorimat e  protestuesve “Rama ik”, ndërsa nuk ka patur incidente, por vetëm një çadër të hedhur në rrugë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej