- Advertisement -

TAG

zonja

“Kam lindur komuniste, ashtu do vdes!”, Zonja me 7.500 lekë pension: I bëj thirrje shokut Rama që… (film)

Një zonjë ka telefonuar në një emision të Report Tv dhe shprehet se kishte një kërkesë të rëndësishme për "shokun Rama" siç e quajti...

Emine Farka, zonja që gërmoi dheun me duar në mes të natës

Vajza e vetme e familjes Farka, drita e syve për tre vëllezërit. Nga Marsida T. Najdeni* Tradita tironase e do që vëllai pas motrës të bëj...

Zonjën komplimentoje, ledhatoje, puthe, depërtoje, por kurrë mos e pyet për moshën

Nga Edison Ypi U bo surrati jot me pyt për moshën e Zonjës. Ça dreqin ke që e pyet Zonjën për moshën ? Pse të...

Zotërinjtë e kollarisur dhe zonjat e “bukura” me taka, përballë të kuqes ndaluese të semaforit

Nga Elsa Vorfi Në ditë si kjo e sotmja, ku rrallëherë kryeqyteti gëzon flokët e dëborës, një gjë e mirë që mund të bësh, është...

Latest news

Pësoi arrest kardiak në rrugë, humb jetën 45-vjeçari në Tiranë

Një 45-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugën “Gramoz Pashko” tek ish-Studenti. Mësohet se qytetari i pajetë nuk është identifikuar ende ndërsa në trupin e...

Kurti në konferencë me Macron: Kosova do të jetë gjithmonë me aspirata demokratike, të angazhuar për paqe

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka zhvilluar ditën e sotme një vizitë në Paris, ku është pritur nga presidenti Emmanuel Macron. Gjatë konferencës për mediat...

Macron pret kryeministrin Kurti në Paris: Kosova dhe Serbia të gjejnë kompromisin mes tyre

Presidenti Emmanuel Macron ka pritur këtë të mërkurë në Paris, kryeministrin e Kosovës Albin Kurti. Gjatë fjalës së tij presidenti francez shprehu mbështetjen për zhvillimet...

I nxehti afrikan “pushton” Shqipërinë, ministria e Shëndetësisë jep këshillat

I nxehti afrikan ka mbërthyer tashmë të Shqipërinë duke bërë që vlerat maksimale të ditës të kapin temperaturat e 40 gradë. Nisur nga kjo situatë...

Dy artistë shqiptarë pjesë e kastit të Traviatës, me të cilën Opera e Triestet hap sezonin

Pas erës Covid, po fillon era e re. Njerëzimi po përpiqet të kurojë dhimbjet, traumat, i etur të rifillojë jetën! Alfabeti i kuptueshëm për të...
- Advertisement -