- Advertisement -

TAG

zona e Astirit

E rëndë në Tiranë, 36-vjeçarja i jep fund jetës, hidhet nga kati i 5-të i pallatit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot pasdite në orën 17:40 në rrugën "Aleksandri i Madh", në zonën e Astirit. Një grua e re 36...

Vritet i riu në zonën e Astirit. Cili ishte viktima që mbante dy mbiemra

Mbrëmjen e djeshme është qëlluar për vdekje një i ri 28 vjeçar në zonën e “Astirit”. Viktima është Vilson Tafçiu, i cili në momentin e...

Përplasja e dhunshme në Astir, policia procedon penalisht 26 protestues

Policia e Tiranës jep informacion zyrtar lidhur me personat e shoqëruar për përplasjen e ndodhur sot në zonën e Astirit. Policia sqaron se ka proceduar...

IKMT nis shembjen e banesave te Unaza e Re, disa banorë të plagosur (Foto)

Që prej orës 6 të mëngjesit të ditës së sotme forca të shumta policisë kanë rrethuar zonën e Astirit, për të shembur banesat, ndërkohë...

Latest news

Sondazhet që nuk bën Batoni e nxjerrin fituese opozitën, por nuk e masin vjedhjen e votës

Ky është përfundimi sintetik që arrin i mirënjohuri Genc Sejko. Me sarkazmën e tij të rrallë, Genci na rrëfen një të vërtetë të madhe;...

Rrena e Edi Ramës / COVAX do sjellë në muajin shkurt vetëm 3 % të vaksinave (film)

Gazetarja Klodiana Kapo e faktoje.al ka treguar në A-Show me Adi Krastën në Syri TV, lidhur mbi disa kërkesa që u ka dërguar ambasadave...

Xhevahir Zeneli: Në Amerikë punoja roje shkolle, ma vodhën pesë herë brenda javës (film)

Xhevahir Zeneli, aktori i rrallë në një rrëfim për jetën e tij artistike dhe personale, ka treguar për A-Show me gazetarin Adi Krasta, shumë...

11 viktima dhe 400 raste me Covid në Maqedoninë e Veriut

11 persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut. Ministria e Shëndetësisë raportoi se nga 2,327 testime të realizuara,  400...

Mike Pompeo akuzon Kinën për gjenocid ndaj pakicave turke dhe myslimanëve

Sekretari i Shtetit të SHBA, Mike Pompeo tha të martën se Kina po kryen gjenocid ndaj pakicave etnike turke të njohura si Ujgurët dhe...
- Advertisement -