- Advertisement -

TAG

Ylli Shehu

Për zgjedhjet vendore Edi Ramës i duhen shumë kandidatë “më besutët dhe më votutët”

Refuzimi i opozitës për të dorëzuar emrat për në KZAZ-të e zgjedhjeve vendore, faktikisht e ka futur procesin në të njëjtën krizë si Kuvendi...

“Rripi i Gazës”/ Policia sulmon “terroristët” e vegjël

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj u qa se “opozita parlamentare degradoi”. Në fakt, opozita parlamentare e Ylli Shehut dhe Lefter Maliqit, sot  ekishte pushim,...

Kush është Ylli Shehu? Nga dënimi për kontrabandë, tek performancat artistike. Njihuni me deputetin më të ri të Kuvendit

Djegia e mandateve të opozitës i ka hapur rrugë rikthimit në Parlament të kandidatëve, të cilët nuk fituan mandat në zgjedhjet e shkuara. Por nga...

Martohet vëllai i deputetit të LSI, nusen e marrin me helikoter, krisin armët

Një dasmë sipas traditës ndërthurur me luksin ishte dasma e vëllait të deputetit të LSI, Ylli Shehu. Familja Shehu është me origjinë nga fshati Buzëmadhe...

Gafa e FSHF-së, Ylli Shehu “Legjendë” si ish sulmues i Tiranës

Këta edhe kur nisen të të nderojnë e bëjnë sikur e kanë nga halli. Pasi e kishin harruar fare një ikonë të futbollit shqiptar,...

Latest news

PD dorëzoi në KAS dosjet voluminoze për shkeljet zgjedhore, zbardhen pretendimet e selisë blu

Partia Demokratike ka dorëzuar në KAS 10 dosjet voluminoze për shkeljet e pretenduara elektorale në 9 qarqe të vendit, konkretisht për Kukësin, Durrësin, Tiranën, Elbasanin, Fierin,...

“Demokracia lind me liri, rritet me ligje demokratike”, njoftohet protesta e parë te kryeministria pas zgjedhjeve të 25 Prillit

Shoqëria civile së bashku me ish-të përndjekur politikë, aktivistë dhe intelektualë ka parashikuar në datën 12 Maj mbajtjen e një proteste në ambientete përballë...

Ngjarje tragjike në rrugët e qytetit shqiptar, makina humb kontrollin dhe përplas për vdekje dy fëmijë 8 vjeçarë

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur sot pasdite në Kosovë, ku një veturë ka rënë në lumë në fshatin Carralevë. Si pasojë...

Mbi 8 mijë raste të reja, shënohet numri më i ulët i viktimave në Itali që nga tetori

Në 24 orët e fundit në Itali, janë regjistruar 8,292 raste të reja me koronavirus nga 226,006 testime të kryera për të dyshuar. Sot...

Përfundon kontrata me vaksinën AstraZeneca, BE: Nuk do ta rinovojmë

Thierry Breton, Komisioneri Evropian për Tregun e Brendshëm deklaroi sot, se Komisioni Europian nuk do të rinovojë kontratën për vaksinat e koronavirusit me AstraZeneca...
- Advertisement -