- Advertisement -

TAG

vucic

Vuçiç- Ramës: Si do të reagonte Europa nëse unë do të vizitoja një parti ekstremiste serbe

Pas vizitës së kryeministrit Edi Rama në selinë e Partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka reaguar Kryeminitri i Serbisë Aleksandar Vuçiç sipas tij...

Vuçiç nuk lejon zhvillimin e seancës për “ose Kosovën, ose BE-në”

Kapitulli 35 mendohet të jetë kapitulli kur Serbisë pritet t’i thuhet ose Kosova ose Bashkimi Evropian. Propozimi i Partisë Demokratike të Serbisë që të mbahet...

Latest news

… edhe një herë për situatën

Ligjvënësja e Rilindjes, Antoneta Dhima dallohet për kombinimet e saj të rralla në sallën e Kuvendit. Maskat e saj kanë krijuar tendencë në përputhje...

Ora e rrallë e Ahmet Zogut

Nga Arben Llalla Në vitin 2002 Bashkia e Selanikut organizoi një panair të orëve të vjetra dhe të rralla. Në këtë panair ekspozoheshin orë dore,...

Ja si e identifikon vogëlushja Edi Ramën… videoja bëhet virale (film)

Dy fëmijët më të famshëm të Instagramit, Deon Gjoni dhe Marge Pëllumbi qenë të ftuar në emisionin “ABC-ja e pasdites” të Ermal Peçit. Mes të...

Ministri i jashtëm gjerman vetëizolohet, anëtari i stafit rezulton pozitiv me koronavirus

Ministri i Punëve të Jashtme në Gjermani, Heiko Mass është vetëizoluar pasi një anëtar i stafit të tij të sigurisë ka rezultuar pozitiv me...

Basha thumbon kryeministrin: Më parë dilte live në Facebook, tani është zhdukur pa lënë gjurmë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur në takim mjekët dhe ekspertët e shëndetësisë në selinë e PD për të folur për problematikat...
- Advertisement -