- Advertisement -

TAG

vetevrasje

Përveç Harryt, zbulohet kush është personi tjetër që e ka ndihmuar Meghan-in t’i shpëtojë vetëvrasjes

Intervista e Meghan Markle me Princ Harryn ka ngjallur reagime në të gjithë botën, ndërsa ka tronditur Pallatin Mbretëror. Gjatë intervistës për Oprah Winfrey, Markle...

COVID-19/ Ja çfarë thotë mjekja psikiatre për ilaçin “redemsvir”

Dy ditë më parë, një 52-vjeçar është hedhur nga kati i katërt i spitalit “Shefqet Ndroqi” dhe si pasojë humbi jetën. E ftuar në “ABC-në...

I paraburgosuri vari veten te 313-a, nisin hetimet ndaj stafit

Gjykata e Tiranës ka kërkuar hetim të stafit të paraburgimit te 313-a, pas vetëvrasjes që kreu disa muaj më parë shtetasi Bilbil Hasani, baba...

Publikohet lista nga 2003-2020/ Këta janë praktikuesit e Jehovait që kanë kryer vetëvrasje

Ngjarja tragjike e ndodhur të enjten e kaluar (2 korrik 2020) ka tronditur mbarë opinionin publik dhe vetë autoritet shqiptare. Në zonën e Kombinatit,...

Ngjarje tragjike në Korçë, 80 vjeçari gjendet i vetëvarur në banesë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Dvoran të Korçës. Mësohet se një i moshuar rreth 80 vjeç është gjetur i vetëvarur në banesën...

Pastruesja gjen deputetin të vdekur në zyrën e tij, dyshohet për vetëvrasje

Ditën e sotme deputeti ukrainas Valeriy Davydenko, 47 vjeç, është gjetur i vdekur nga një pastrues në zyrën e tij, ku janë dalluar menjëherë...

Burrat janë çmendur. Në Durrës, bashkëshorti hedh nga ballkoni gruan dhe më pas tenton vetëvrasjen

I marri i kësaj here duhet është rreth 40 vjeç, me inicialet A.H. Ai ka qëlluar gruan e tij me dërrasë në kokë, por...

E rëndë/ Vetëvritet në rrugë një polic në veri të Mitrovicës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në rrugën “Kolashin” në veri të Mitrovicës ku mësohet të jetë vetëvrarë një polic. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës...

Deçan/ 47 vjeçari gjendet i vdekur në banesë, dyshohet për vetëvrasje

Një 47 vjeçar mësohet se është gjetur pasditen e sotme i vdekur në banesën e tij në Deçan. Mësohet se viktima me iniciale Q.B. ka...

Pronari i lokalit në Korçë vetëvritet me armë gjahu

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Korçës, vetëm pak minuta më parë. Një person ka vrarë veten me armë gjahu, në ambientet e...

Latest news

Bie propaganda e qeverisë, Rama e pranon: Shqipëria nuk është gati për të hyrë në BE

Në Shqipëri jemi mësuar të shohim dhe të dëgjojmë shpesh propagandën e Kryeministrit që në vendin tonë kanë ndodhur transformime rrënjësore me ardhjen e...

Plas sherri mes kolegësh, Salsano Rrapi del kundër Veleshnjas: Për të gjithë ata aktor…

Ditën e sotme teksa ishte duke folur për banalitetin në art dhe krijimtarinë në emisionin “Shqipëria Live”, Rezart Veleshnja bëri një deklaratë të fortë...

Meta nuk doli para Komisionit të Ligjeve, Tedi Blushi i përgjigjet kuvendit: Keni qenë në dijeni për agjendën e Presidentit

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës, ka deklaruar ditën e sotme se qeveria ka qenë në dijeni që Presidenti Meta ka pasur axhendë...

Merr flakë në ecje e sipër makina në Tiranë, dyshimet e para

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 06.05.2021, rreth orës 18:40, në afërsi të Liqenit Artificial, dyshohet se si pasojë e një difekti teknik ka marrë flakë në...

Maluma vjen më në fund në Tiranë, zbulohet data dhe vendi i mbajtjes së koncertit të shumëpritur

Shumë koncerte të rëndësishme u anulluan për shkak të pandemisë Covid-19 në të gjithë botën , po ashtu si dhe në Shqipëri. Një nga...
- Advertisement -