- Advertisement -

TAG

tuneli i kalimashit

Protesta te Tuneli i Kalimashit, kundër taksës rrugore

Sot, para Tunelit të Kalimashit protestohet kundër vendosjes së taksës rrugore. Protesta është thirrur nga aktivistë dhe qytetarë të Kukësit, të cilët përmes protestës kërkojnë heqjen...

Sërish reshje bore në verilindje të vendit

  Rikthehen rreshjet e dëborës në verilindje të vendit. Mëngjesin e kësaj fundjave temperaturat u ulën ndjeshëm duke u shoqëruar me erëra të forta, reshje shiu...

Fund “çmendurisë” në Tunelin e Kalimashit, polica vendos radarë

Në fundjavë u pezulluan 38 leje drejtimi për tejkalim shpejtësie Videot e shpërndara në rrjetet sociale, me makina që testonin maksimumun e shpejtësisë në Tunelin...

Latest news

Balla i propozoi të ulen/ Alibeaj: E bëri kastile, do të trazojë ujrat

Kreu i Grupit Parlamentar Enkelejd Alibeaj foli në lidhje me propozimin e Taulant Ballës për të diskutuar veç në lidhje me emrat e mundshëm...

Presidenti i ri/ Alibeaj pranon ftesën e Ballës

Ndonëse debatuan gjatë gjithë mbledhjes, Enklejd Alibeaj nuk e refuzoi ftesën e Taulant Balla që pas mbledhjes së Konferencës së Kryetarëve të shkonin të...

Armë dhe municion në lokal, shpallet në kërkim pronari në Kavajë

Është finalizuar me sukses operacioni policor i koduar “Black”, i zhvilluar nga Komisariati i Policisë Kavajë. Policia ka arrestuar një 19-vjeçar me iniciale A....

Grida Duma braktis mbledhjen për Presidentin, sulmon Alibeajn

Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ka braktisur mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve, pasi sipas saj propozimet për postin e presidentit duhet të bëhen...

Presidenti/ Duma: Na e lini ne kandidatin, fasadë nuk bëhemi!

Deputetja demokrate Grida Duma iu kundërpërgjigj deklaratës së Taulant Ballës se mazhoranca nuk do tërhiqet nga procesi  i Presidentit. Në konferencën e kryetarëve, Duma...
- Advertisement -