- Advertisement -

TAG

tritol

Shpërthen një makinë tek Kthesa e Kamzës, dyshohet se i ishte vendosur tritol

Një makine tek Kthesa e Kamzës ka shpërthyer gjatë mbrëmjes së djeshme.  Sipas informacioneve për mediat, ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:20. Mësohet se makina...

Bomba artizanale që alarmoi Vlorën e llojit tritol, pistat ku dyshon policia

Bomba e telekomanduar që u gjet mbrëmjen e djeshme në Vlorë ka tronditur qytetin, pasi ishte në lulishte, pranë rrugës kryesore, që është shumë...

Tmerri/ Atentat me tritol në qendër të Tiranës. Ja cili është personi që po lufton me vdekjen (film)

Një automjeti në Tiranë i është vendosur tritol në ecje e sipër. Në pamjet e siguruara nga abcnews.al mund të shihet që një numër...

Gramoz Habilajt i vendoset tritol në banesë

Shtetasit Gramoz Habilaj i është vendosur një sasi eksplozivi i dyshuar tritol në banesën e tij. Lënda është gjetur nga vetë familjarët, të cilët kanë lajmëruar policinë....

PD: Vrasje, plagosje, përdhunime, tritol, sundimi i krimit është kthyer në normalitet

Ish-deputeti demokrat, Enkelejd Alibeaj ka akuzuar sot qeverinë Rama se sundimi i krimit në vend është shndërruar në një normalitet, sidomos tani gjatë periudhës...

Durrës/ Buraku është efektivja e parë që theu tabu, tritolin ja vendosën për shkak të detyrës

Gjatë mbrëmjes së djeshme makinës së efektives së policisë në Durrës, Ornela Burakut, i hodhën makinën në erë. Deri tani policia ka shoqëruar në komisariat...

Dy shpërthime eksplozivi gjatë natës në Shkodër, nuk ka të lënduar

Dy shpërthime me tritol kanë tronditur Shkodrën gjatë orëve të vona të mbrëmjes së djeshme. Shpërthimi i parë ndodhi pas banesës së policit Prelë Milani...

Hidhet në erë me eksploziv makina e prokurorit në Vlorë, i njohur për hetimin e dosjeve të tokave në Zvërnec (foto)

Një makinë ka shpërthyer në mes të natës në Vlorë, në rrugën 28 Nëntori, rreth orës 02:50. Mësohet se makina është në pronësi të prokurorirt...

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur Tiranën në orët e para të mengjesit të sotem. Lënda plasëse e dyshuar tritol  është vendosur  pranë një...

Shpërthimi me tritol në Maqellarë, publikohet emri i 20 vjeçarit që mbeti i plagosur

Një shpërthim me tritol ka ndodhur ditën e sotme në Maqellarë. Nga të dhënat shpërthimi ka ndodhur në banesën e shtetasit Gazmir Kosiçi ndërsa mësohet...

Latest news

Suedia befason sërish: Asnjë izolim, edhe ata mbi moshën 70-vjeçare të mos izolohen

Derisa vendet e tjera evropiane po shtrëngojnë masat kufizuese, për shkak të rritjes së numrit të njerëzve të infektuar me COVID-19, Suedia ka porositur...

Robt’ ku t’i kesh Rama!

Nga Elona Caslli Rama, u përballa me policët e tu sot tek Liceu Artistik. Fiilimisht nga makina më thanë të vija maskën. U thashë natën...

Dhunohet avokati Gjergj Neli, zv.kryetarja e Dhomës së Avokatisë në Lezhë denoncon policinë

Shaqe Marinaj, zv/kryetare e Dhomës së Avokatisë në Lezhë ka denoncuar policinë e Lezhës për ushtrim dhune ndaj avokatit Gjergj Neli. Sipas Marinajt, e cila...

‘Venecia’ pranon kërkesën e Metës, seancën e parë të muajit dhjetor do të shqyrtohen ndryshimet në Kushtetutë dhe Kodin Zgjedhor

Komisioni i Venecias ka pranuar kërkesën e Presidentit të Shqipërisë Ilir Meta në lidhje me ndryshimet në Kushtetutë dhe në Kodin Zgjedhor. Me anë të...

Policia vret afro-amerikanin 27-vjeçar, Filadelfia ndizet nga protestat, plagosen 30 policë

Nuk kanë fund konfliktet mes banorëve dhe policisë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Demonstrues të shumtë zbarkuan në rrugët e Filadelfias për tu përleshur...
- Advertisement -