- Advertisement -

TAG

trajtim intensiv

Covid-19/ Mjeku tek Spitali Infektiv në gjendje kritike për jetën

Një mjek nga Puka ndodhet në Spitalin Infektiv pranë QSUT-së në gjendje të rëndë për jetën dhe po lufton me Covid-19. Burime konfirmojnë se mjeku...

syri.net: Pas 4 ditësh trajtim intensiv, Edi Rama del nga spitali në Gjermani

Është kuruar në mënyrë intensive për 4 ditë rresht në një spital në Berlin, Gjermani. Edi Rama ka dalë sot në mesditë nga spitali. Por, për...

Latest news

Novela grafike shqiptare/ E bija e Hënës dhe e Diellit

Novelat grafike janë disa tregime nëpërmjet imazheve grafike të njohura edhe si Fumeti comics strip. Ato bazohen tek filma, shfaqje teatrale dhe performanca të ndryshme...

Ndotja akustike/ Bushati Spiropalit: Me lavde gojore për Skënderbeun… Spiropali Bushatit: Ti je nipi i Hysni Kapos (film)

Shumë ashpër janë përplasur mes tyre Andi Bushati dhe Elisa Spiropali dje në mbrëmje në emisionin “Open” në Top Channel. Përballja u kthye në një...

“Mos pini ujë nga çezma”, IGJEUM paralajmëron banorët: Duke filluar nga sonte dhe pesë ditët në vijim priten…

Nisur nga parashikimet dhe të dhënat e motit sipas Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM) duke filluar që sonte dhe për 5-së...

Gruaja e 71-vjeçarit mund të hetohet nga prokuroria, ja çfarë akuze mund të ngrihet

Floresha Zhidru, bashkëshortja e 71 vjeçarit Lefter Zhidru, mund të hetohet për moskallëzim krimi nga prokuroria. Bëhet me dije se ajo ka gënjyer policinë, duke...
- Advertisement -