- Advertisement -

TAG

Tragjedia në Tiranë

Tragjedia në familjen Josifi/ Nisin hetimet ndaj të gjitha sekteve fetare në Shqipëri

Dy ditë pas ngjarjes në Kombinat ku nënë e bijë u vetëflijuan prej besimit të tyre, policia e Shtetit dhe Prokuroria kanë nisur hetim...

Tragjedia në Tiranë/ Ish-myftiu i Tiranës: Asnjë fe nuk predikon vetëflijimin

Ish-Myftiu i Tiranës, Ylli Gurra deklaroi se ngjarja e rëndë në Kombinat të Tiranës, ku nëna dhe vajza e saj vdiq, ndërsa vajza tjetër...

Tragjedia në Tiranë/ Dëshmitarët e Jehovait: Familja Josifi s’ka qenë kurrë pjesë e jona

Pas ngjarjes së rëndë që tronditi opinionin publik, ku u gjetën të vdekura nënë e bijë në Kombinat, ka reaguar Organizata e Dëshmitarëve të...

Latest news

Gjiknuri flet për “çunat Problematikë”: S’më bën përshtypje fare, politikani duhet të mësohet me këto!

  Ish-ministri Damian Gjiknuri foli në emisionin “Kjo Javë”, në News24, lidhur me akuzat mbi “çunat problematikë”. E pyetur nga moderatorja Nisida Tufa nëse e bezdis...

Pas kthimit nga plazhi, Yuri Kim do dënojë këto akte barbare

Protestoni, se druri ka dalë nga xheneti.

Erdhën në këmbë nga Greqia, vajza nga Afganistani shpërthen në lot: S’dua para e as ushqim… (film)

Policia ka kapur sot 6 refugjatë afganë në hyrje të qytetit të Pogradecit, në zonën e quajtur “Enkelana”. Mes tyre 3 të rritur dhe...

Koloneli në Dubai rrëfen si u kap bosi shqiptar i kartelit të kokainës

Denis Matoshi alias Eldi Dizdari u arrestua dy ditë më parë në Dubai në kuadër të operacionit “Los Blancos”, që goditi kartelin shqiptar më...

Konflikti Greqi-Turqi, Mike Pompeo vizitë dy ditore në Athinë

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo do të vizitojë Athinën në datat 25-27 shtator. Pompeo do të zhvillojë një takim me kryeministrin grek Kyriakos Mitsotakis ku...
- Advertisement -