- Advertisement -

TAG

trafik

Mbyllet “Shqiponja”, qytetarët të bllokuar në trafik: Kemi bërë 500 m për 1 orë, trafik i tmerrshëm (film)

Bllokimi i ish-sheshit "Shqiponja", për shkak të punimeve për Unazën e Madhe, ka sjellë trafik të rënduar të mjeteve në akset dytësore të kryeqytetit. Një...

Goditet rrjeti i trafikut të makinave të vjedhura, arresohet në flagrancë shqiptari

Policia italiane ka goditur një rast të trafikut të makinave të vjedhura nga Italia drejt Shqipërisë. Kanë qenë efektivët e policisë rrugore në Itali që...

Zgjerimi i masave shtrënguese, rikthehet trafiku në kryeqytet

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu njoftoi masat e reja që do të zgjeroheshin në disa drejtime. Nga sot është zgjeruar harta e zonave jeshile siç...

Vazhdojnë punimet në urën e Kukësit mbi Drin, shkaktohen rradhë kilometrike trafiku (film)

Një trafik tejet i rënduar është krijuar në urën e Kukësit mbi Drin për shkak të punimeve që vazhdojnë mbi këtë urë. Mijëra pushues nga...

Disa makina përfshihen në aksident, rëndohet trafiku në autostradën Tiranë-Durrës

Mëngjesin e sotëm një aksident masiv është regjistruar në autostradën Tiranë-Durrës. Nga të dhënat e para bëhet me dije se fatmirësisht nuk ka persona të...

Aksident i rëndë në Qafë-Thanë, tre automjete përplasen me njëra- tjetrën

Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në Qafë Thanë, ku tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Deri më tani mësohet se 1 person...

I shpallur në kërkim dhe i dënuar me 10 vite burg për trafik droge, arrestohet 53 vjeçari nga Hasi

Një 53 vjeçar i shpallur në kërkim dhe i dënuar me 10 vite burg për trafik droge është vënë sot në pranga nga Policia...

Shkrumbohet një makinë në tunelin e Kalimashit, ndërpritet qarkullimi

Një makinë me targa të Kosovës është përfshirë nga flakët teksa ishte duke udhëtuar brenda tunelit të Thirrës në Kalimash. Pasi ka konstatuar flakët...

Prishet autobusi i Laprakës, bllokohen protestuesit në trafik (Film)

Një autobus i linjës Qendër-Laprakë ka pësuar difekt në rrugën Tiranë-Kamëz, duke bllokuar për disa minuta qarkullimin. Kjo situatë ka shkaktuar kaos në trafik, por...

Porosia e Lleshajt: Mos u merrni me shpërndarës, luftoni kokat e trafikut

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj vijon turin e takimeve në drejtoritë e policisë së qarqeve. Këtë të premte, 30 nentor, ai ndodhet në Korçë, ku...

Latest news

“Basha po bën fushatë moderne”, Gjekmarkaj: Rama i frikësuar nga humbja

Analisti Agron Gjekmarkaj ka komentuar fushatën zgjedhore në Shqipëri, mesazhin e Merkel për negociatat si dhe opinionin paraprak të Komisionit të Venecias për ndryshimet...

Shifra rekord/ 30 viktima dhe mbi 1 mijë të infektuar në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia e Veriut vijon të jetë një zonë e kuqe sa i përket situatës së Covid-19. Në 24 orët e fundit, Institucioni Shëndetësor në shtetin...

Tiranës i mohohet penallti, derbi me Partizanin mbyllet pa fitues

Supersfida e javës së 6-të e Kategorisë Superiore, derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit nuk ka prodhuar fitues. Pavarësisht se të dy skuadrat kishin...

Nis vaksinimi anti-Covid në Rusi, mësuesit dhe mjekët marrin dozat e para

Rusia është shteti i parë në botë që ka nisur vaksinimin e popullsisë me vaksinat kundër koronavirusit. Fillimisht me vaksinën “Sputnik V” janë vaksinuar mjekët...

Italia nuk gjen qetësi/ Shifra të frikshme viktimash dhe të infektuarish për 24-orë

Situata e pandemisë në Itali vijon të përkeqësohet ku shifrat ditore po kapin nivele të frikshme. Vetëm gjatë 24-orëve të fundit në vendin fqinj...
- Advertisement -