- Advertisement -

TAG

Tik Tok

Shifra të frikshme! Tik Tok dyfishon të ardhurat

Pronari i aplikacionit të famshëm për video të shkurtra TikTok, u tha punonjësve se të ardhurat e saj vitin e kaluar u dyfishuan në...

Enkeleda Kapedani në KLGJ: Po gjykohem për shijen muzikore, i bëra videot se kam qenë e stresuar

Ka nisur në Këshillin e Lartë Gjyqësor seanca dëgjimore për procedimin disiplinor të kerkuar nga Inspektori i Lartë i Drejtësisë, Artur Metani ndaj magjistrates...

Publikonte video në Tik-Tok, gjyqtarja Enkeleda Kapedani jep dorëheqjen

Enkeleda Kapedani ka dhënë dorëheqjen si zëvendëskryetare e Gjykatës së Elbasanit, pas publikimit të videove në rrjetin social Tik-Tok. Kapedani ka komunikuar dorëheqjen e...

Milaim Zeka i del në mbrojtje gjyqtares Enkeleda Kapedani: Video në Tik Tok? Mund t’i bënte kushdo, edhe gruaja ime (film)

Gazetari Milaim Zeka i ka konsideruar të tepërta reagimet në rrjetet sociale dhe jo vetëm në lidhje me videot e publikuara të kryegjyqtares Enkeleda...

Publikohen të tjera video/ Gjyqtarja e Elbasanit s’i ndahet Tik-Tokut, nxjerr gishtin e mesit (film)

Pas videove të publikuara ne rrjetin social TIK-TOK të kryegjyqtares së Elbasanit Enkeleda Kapedani, në të cilat shihet duke "sfiluar" në ambientet e Gjykatës...

Videot me sfilata nga zyra, makina dhe jeta e luksit, merret vendimi për gjyqtaren e “Tik Tokut”

Inspektori i Lartë i Drejtësi Artur Metani i ka dërguar KLGJ-së kërkesën për pezullimin e menjëhershëm dhe shkarkimin nga detyra të gjyqtares së Elbasanit,...

Video e gjyqtares me këngën e tij u bë virale në rrjet, reagon Don Xhoni

Gjatë ditës së djeshme, emri i kryegjykatëses së Elbasanit, Enkeleda Kapedani u lakua së tepërmi, pas asaj iu bënë publike një sërë videosh, ku...

“Tik Tok-u” i gjyqtares, ministrja Gjonaj: Të merret masë ndaj saj dhe t’i hetohet pasuria!

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, reagon pas videove të publikuara në rrjetin social “Tik-Tok” nga kryetarja në detyrë e Gjykatës së Elbasanit, Enkeleda Kapedani,...

Video shokuese, ja një nga efektet anësore të vaksinave anti-COVID (film)

Në rrjetet sociale, të shumtë kanë qenë qytetarët që kanë publikuar me video një nga efektet anësore të vaksinave anti-COVID. Videot u bënë virale në...

Lidhi fytin me rrip për të fituar lojën në Tik-Tok, vdes një 10-vjeçare. Prindërit marrin vendimin e papritur

Këtë të premte një vajzë 10-vjeçare në Palermo të Italisë ka humbur jetën pas u bë pjesë e një sfide në aplikacionin e njohur...

Latest news

Vatër e re zjarri në Pogaj të Hasit, era e fortë ndihmon flakët të përhapen më shpejt

Një vatër e re zjarri është shfaqur në Pogaj të Hasit. Mësohet se si pasojë e erës së fortë, flakët janë përhapur me shpejtësi...

Italia regjistroi 7,230 të infektuar dhe 27 humbje jete në 24 orë

Italia ka regjistruar në 24 orët e fundit 7,230 të infektuar me koronavirus nga 212,227 teste të kryera. Autoritetet e Shëndetit në vend bënë...

Zjarri po u afrohej banesave, Peleshi: Parandalohet katastrofa në zonën e lumit të Vlorës

Ministri  Mbrojtjes me anë të një postimi në rrjetet sociale lajmëron se është parandaluar një katastrofë në zonën e lumit të Vlorës. Sipas tij...

Fauci: Nëse nuk e vëmë në kontroll përhapjen e Covid-19, variante të tjera do të “lindin”

Nëse Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk fitojnë kontroll mbi përhapjen komunitare të variantit Delta, në vend do të vijojnë të shfaqen variante të...

Zjarret në Greqi, Mitsotakis: Vendi po përballet me një krizë mjedisore

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis është shprehur se vendi po përballet me një krizë mjedisore për shkak të zjarreve. “Vendi po përballet me një krizë...
- Advertisement -