- Advertisement -

TAG

tamponi

I infektuar me Covid-19, të moshuarit nga Peqini i del përgjigja e tamponit pas vdekjes

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Peqin. Bëhet me dije se një i moshuar ka humbur jetën nga koronavirusi, ndërsa përgjigjia...

Rradhë kilometrike automjetesh në Kakavijë, shkak bëhet tamponi nga pala greke (film)

Prej ditës së djeshme e deri sot, radha e automjeteve të qytetarëve që duan të kalojnë nëpërmjet pikës Kufitare të Kakavijës për në Greqi...

Testimet për COVID-19 në Spitalin Amerikan/ Albana Daka: Si duhet të veproni, nëse keni simptoma (film)

Albana Daka, drejtore e rrjetit laboratorik “Alnet”, në Spitalin Amerikan thotë se personat që janë me shenja të koronavirusit duhet t’i drejtohen numrit të...

Zbulohet çmimi i tamponit për COVID-19 në Spitalin Amerikan dhe Hygeia

Spitali Amerikan dhe Hygeia nga e hëna pritet që të fillojnë me marrjen e analizës së gjakut që do të përdoret për testet serologjike...

I ati humbi betejën me koronavirusin, gazetari Buzhala merr vendimin drastik

Gazetari Berat Buzhala, i cili prej 21 ditësh është prekur nga COVID-19, gjatë ditës së sotme përmes një postimi në rrjetet sociale shprehet se nuk do ta...

Mjeku tek Urgjenca e Traumës infektohet me Covid-19, stafi kërkon t’iu bëhet tamponi

Një tjetër mjek shqiptar ka dalë pozitiv me koronavirus. Mësohet se është infektuar me virusin e rëndë një mjek tek Ugjrenca e Traumës. Menjëherë pas...

Latest news

Trump i kërkon falje Serbisë për bombardimin e Jugosllavisë

Kandidati Republikan për president të SHBA-së, Donald Trump, ka kërkuar falje për vendimin e vendit të tij që të bombardojë Serbinë gjatë mandatit të...

Rrahje të forta zemre dhe temperaturë/ Rëndohet gjendja shëndetësore e grevisteve në Ballsh

Gjendja shëndetësore e grevisteve në uzinën e Ballshit është përkeqësuar. Njëra ka kërkuar ndihmën e mjekëve, ndaj ka mbërritur me urgjencë stafi mjekësor që...

Forumi Ballkanik kundër Anti-Semitizmit/ Reagon Yuri Kim: Në pritje të fjalimit të Mike Pompeut

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri kim, përmes një postimi në Twitter ka konfirmuar pjesëmarrjen e Sekretarit Amerikan të Shtetit, Mike Pomeu, në Forumin Ballkanik...

Shpërthen koronavirusi në Akademinë e Shkencave, të gjithë akademikët në karantinë

Koronavirusi nuk ka kursyer as institucionin më të lartë shkencor në vendin tonë. Mësohet se Covid-19 ka depërtuar dhe në Akademinë e Shkencave. Kësisoj, shumë...

SPAK më në fund foli: Kemi nisur hetim për inceneratorët  

Struktura e Posaçme e Anti-Korrupsionit, SPAK ka konfirmuar për Euronews Albania se ka regjistruar procedim penal për çështjen e inceneratorëve. Kreu i SPAK, Arben...
- Advertisement -