- Advertisement -

TAG

spitali

Burri hidhet nga kati i tretë i pallatit në Tiranë, niset me urgjencë drejt spitalit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën “Ali shefqeti” në Shkozë, ku një 77 vjeçar është hedhur nga kati i...

Koronavirusi/ Këngëtari shqiptar bën thirrje nga spitali: Nuk e besoja, por tani e pësova vetë

Këngëtari i njohur shqiptar, Valton Krasniqi ka qenë një nga ata që nuk e besonte shumë praninë e virusit COVID-19. Por, së fundmi këngëtari ka...

Zëri i Amerikës/ Mjekët: Presidenti Trump mund të dalë nga spitali të hënën (foto+film)

Mjekët thanë të dielën se gjendja e Presidentit Donald Trump po përmirësohet ndërsa ai trajtohet për COVID-19 në një spital ushtarak dhe se presidenti...

Donald Trump del nga spitali. Koronavirusi “pëson humbje” me të (film + foto)

Presidenti amerikan Donald Trump është shfaqur me maskë në autokolonën presidenciale, teksa ka përshëndetur disa qindra qytetarë që ishin grumbulluar për të treguar mbështetjen...

E rëndë në Tiranë/ 29-vjeçari me COVID-19 hidhet nga kati i tretë i spitalit “Shefqet Ndroqi” dhe humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, rreth orës 04:30 të mëngjesit, shtetasi XH.K., 29...

Sërish të shtëna me armë zjarri në Pogradec, plagoset një person, dërgohet me urgjencë drejt spitalit

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në fshatin Rremenj të Pogradecit, ku për pasojë është plagosur një person. Raportohet se i plagosuri është dërguar...

Mjeku apel para Infektivit: Gjithësecili të mbajë përgjegjësitë e veta

Mjeku Arjan Harxhi i është drejtuar me një apel pranë spitalit Infektiv të gjithëve, institucioneve dhe qytetarëve që të jenë të përgjegjshëm dhe të...

Humb jetën nga koronavirusi 71 vjeçari te “Shefqet Ndroqi”, shkon në 27 numri i viktimave

Ka ndërruar jetë pak më parë një i infektuar me Covid-19 në spitalin "Shefqet Ndroqi" në Tiranë, duke e çuar numrin e viktimave në 27. Mësohet...

Gjaku i pacientëve të kuruar përdoret për të shëruar nga koronavirusi, 5 persona tesohen negativ për Covid-19 (film)

Pesë pacientë me koronavirus në gjendje kritike kanë testuar negativ në një hapësirë prej 12 ditësh pas marrjes së trajtimit me gjakun e pacientëve...

Durrës/ Gjendet një person i asfiksuar në mes të qytetit

Një person i asfiksuar është gjendur në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur në orën 17:30 te Muzeumi i Dëshmorëve. Personi u mor nga makina...

Latest news

Raporti i Reporterëve pa Kufij: Liria e shtypit në Shqipëri kërcënohet edhe nga Covid

Në disa vende, përfshi dhe Shqipërinë, liria e mediave është përkeqësuar sipas organizatës Reporterët pa Kufij. Kërcënim për lirinë e shtypit është tani edhe...

Maqedonia zgjat masat kufizuese deri më 27 prill, qeveria do të paguajë testet PCR për turistët e huaj

Qeveria e Maqedonisë së veriut ka lënë në fuqi masat kufizuese që ishin gjatë ditëve të fundit. Deri më 27 prill në Maqedoni lëvizja...

Degradimi i Artan Lames nga dishepull i urbanizmit në Patronazhist të Rrumpallës

Nga Ermal Mulosmani Në një publikim të bërë sot nga gazetari i njohur i kronikës, Artan Hoxha, dëgjohej Drejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame,...

Skandali me legalizimet, Zbardhet mesazhi urgjent që Lame u dërgoi vartësve

Pas publikimit të audios së përgjimit të drejtorit të Kadastrës, Artan Lame ka nisur mesazhe porosie për punonjësit e tij duke i kërkuar që...

Dritan Kaba: Artan Lame po thellon mashtrimin

Artan Lame paska nxjerrë një sqarim dhe thotë që biseda është bërë në 2017. Gënjen trashë edhe vazhdon të mashtrojë pa turp, se hajduti...
- Advertisement -