- Advertisement -

TAG

Skype

Qeni ndërhyn në intervistën televizive, “trembet” doktor Gjata. Muç Nano nuk e kursen batutën (film)

Intervistat nga shtëpia nuk janë edhe aq komode sa duken nga ekrani. E në shumë raste ato reflektohen edhe në transmetim. Përgjatë ditëve të fundit...

Ka 6 muaj që e ka vendosur/ Rama përdor virusin për të publikuar vendimin kriminal

Në një lidhje me Skype me emisionin “Zonë e Lirë”,  kreu i qeverisë u shpreh se po studiohet mundësia për të legalizuar kanabisin mjekësor...

19 vjeçari nga Kosova gjen një gabim të madh në Skype, pret të shpërblehet nga Microsoft

Florian Kunushefci është 19 vjeçari nga Kosova që ka arritur të gjejë një dobësi në Skype, e për çka më pas kishte kontaktuar Microsoftin...

Skype prezanton se shpejti opsionin e ri për regjistrimin e thirrjeve

Skype do të prezantojë një Content Creator të ri i cili mbështetet në platformën e Microsoft. Bëhet fjalë për krijimin e një modeli i...

Skype probleme për mijëra përdorues në Europë

Skype nuk punon për mijëra përdorues në Europë. Aplikacioni i videoçatit popullor të Microsoft duket se ka pësuar disa probleme që janë bërë të...

Bllokohet Skype, problem në të gjithë Europën

Ju ndodhi sot të kishit probleme me Skype në dërgimin e mesazheve apo në bërjen e telefonatave? Mos fajësoni telefonin apo internetin sepse problemin...

Latest news

Zyrtari më i lartë kinez pranon se vaksinat kanë një efektshmëri të ulët

Kreu i Qendrave Kineze për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundje ka thënë se efektiviteti i vaksinave Covid të vendit është i ulët. Në një...

Patronazhisti Taulant me syrin dhe veshin tek vrima e çelësit

Marrjen e të dhënave tepër konfidenciale të mbi 910 mijë qytetarëve shqiptarë, patronazhistët e PS-së e paskan marrë duke punuar vite te vite të tëra në...

E keni vrarë ndonjë herë mendjen se pse serbët…?

shkruan Fahri Xharra - Serbët me ngulm mundohen ta paraqesin veten para botës si pasardhës të pellazgëve, etruskëve, ilirëve e neve të na klasifikojnë si...

238 raste të reja dhe 7 viktima nga Covid në vendin tonë

Vijojnë të jenë të qëndrueshme shifrat e të infektuarve me Covid në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë nga 2684...

Bllokohen 21 minatorë në galerinë e karbonit në Kinë

21 minatorë kinezë kanë mbetur të bllokuar në një minierë karboni në provincën e Hutubi, në rajonin e Xinjiang. Këtë lajm e kanë bërë...
- Advertisement -