- Advertisement -

TAG

Shukri Xhelili

Gjykata e Apelit lë në burg Shukri Xhelilin

Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda lë në burg  Shukri Xhelilin . Ish-kryebashkiaku i Peshkopisë që u akuzua për skandalin seksual me një...

Shukri Xhelili ankimon në Kushtetuese shkarkimin si kryebashkiak

Ish-kreu i Bashkisë Dibër i cili u shfaq në videoskandalin seksual, pretendon kthimin  në detyrë Ish-kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili, kërkon të kthehet në krye...

Shukri Xhelili apelon vendimin, kërkon lirimin nga burgu

Ish-kryebashkiaku kërkon nga drejtësia të trajtohet njësoj asti i tij me videoskandalin Meta-Prifti Ish-kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili, kërkoi ndryshimin e masës së sigurisë “arrest...

Et`hem Fida i PDIU-së komandohet në krye të bashkisë Dibër

Pas shkarkimit të Shukri Xhelilit, Fida do të drejtojë deri në zgjedhjet për kryetarin e ri të kësaj bashkie Nënkryetari i PDIU-së për bashkinë Dibër,...

Tefta Xhelili: Shukri, ngrije kokën unë nuk do të lë

Reagon bashkëshortja e kryebashkiakut të kapur në aferë seksuale me një 20-vjeçare, në këmbim të vendit të punes Bashkëshortja e Shukri Xhelilit, ish-kryebashkiaku qe u...

Qershor 2015, Rama: Gratë e Dibrës në drejtimin e duhur me Shukriun, të lënë burrat kokëshkretë

“Gratë që e kanë burrin demokrat kokëshkretë që nuk ha pykë, atje te kutia e votimit, te vota e fshehtë të votojnë Shukriun. Burrat...

Pse po e ngacmoni miun e jo pehlivanat e sexit

Nga Milaim Zeka Shukri Xhelili, arusha e maleve të Dibrës, kur u shënderru në mijëra në kurthen e sexit. Dhe priti pastaj moralistat tonë gazetarë, duke...

Lirohet pas pak orësh nën arrest ish-kryebashkiaku i Dibrës

Gjykata ka vendosur hetimin në gjendje të lirë Shukri Xhelilin, i cili akuzohet për tri akuza “Marrëdhënie seksuale duke shpërdoruar detyrë”, e mbetur në tentativë,...

Ambasadori amerikan: skandali seksual ngjarje shumë e rëndë

Deputeti i Dibrës, Ulsi Manja: I kërkoj ndjesë publike popullit të Dibrës, përgjegjësia e tij personale Ambasadori i SHBA-së Donald Lu e quan skandaloze dhe...

Arrestohet kryebashkiaku i Dibrës

Shukri Xhelili akuzohet se ka shitur një vënd pune për favore seksuale Pas shkarkimit nga detyra e kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili është arrestuar nga...

Latest news

U hap vetëm për plazhin, mbyllet Bypassi i Vlorës

Mbyllet Bypass i Vlorës. Pas hapjes provizore për shkak të sezonit turistik tashmë ky segment rrugor do të qëndrojë i mbyllur. Ende nuk ka...

Grekët në grevë, bllokohet lëvizja e trageteve Sarandë-Korfuz

Ditën e sotme është bllokuar lëvizja e trageteve të linjës Sarandë-Korfuz dhe anasjelltas. Sipas burimeve nga pala greke e Korfuzit punonjësit shëndetësorë që bëjnë tamponët...

Vdekja e 4 turistëve, gazetarja Klodiana Lala zbardh detaje të rënda: Hetimet shtrihen edhe mbi…

Të tjera detaje vijojnë të dalin në dritë mbi tragjedinë që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Qerret ku 4 turistë rus u gjetën të...

KQZ në Kosovë nis shpërndarjen e materialit zgjedhor

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë (KQZ) ka nisur të shtunën që të shpërndajë materialin zgjedhor – përfshirë fletëvotimet – për zgjedhjet lokale që...

Ndërron jetë nga COVID-19 gazetari i njohur, mesazhi prekës i vëllait: Idhulli im, krenaria më e madhe

Humb jetën nga koronavirusi gazetari i njohur Artjan Tepelena. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vëllai i tij, Ilir Tepelena përmes një...
- Advertisement -