Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gjykata e Apelit lë në burg Shukri Xhelilin

Nga Ejona 0

Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda lë në burg  Shukri Xhelilin . Ish-kryebashkiaku i Peshkopisë që u akuzua për skandalin seksual me një vajzë të re u shkarkua nga detyra muajin e kaluar. Ky skandal u vërtetua nga një video e bërë nga vajza me iniciale A.A.

Xhelili e kishte apeluar vendimin me pretendimin se raste të ngjashme videoskandalesh, janë trajtuar ndryshe. Avokati i Xhelilit i referohet videoskandalit Meta-Prifti, ku materiali u vlerësua i montuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej