- Advertisement -

TAG

shokun

Shiste kokainë me shokun e saj, policia e Pogradecit arreston 24-vjeçaren

Policia e Pogradecit ka arrestuar një 24-vjeçare me inicialet D. T. pasi akuzohej se ka shitur lëndë narkotike. 24-vjeçarja bashkë me shokun e saj që...

I përdhunoi vajzën 8-vjeç, 34-vjeçari vret shokun e ngushtë/ Gjykata “befason” me vendimin…

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Rusi. Një person vrau shokun e tij, pasi pa pamjet e rënda ku ai po i përdhunonte të...

“Arrest me burg” për nipin e Emiljano Shullazit dhe shokun

Gjykata e Krimeve të Rënda, ka lënë në arrest me burg shtetasit Endrit Zela dhe Endrit Qyqja në seancën e mbajtur këtë të shtunë. Zela, i...

Latest news

Zbulohet celula e spiunazhit në Tiranë, hetimi nisi nga agjentët e SHISH

Zbulohet dosja e celulës së spiunazhit në Shqipëri, për të cilën Shërbimi Informativ Shtetëror, përmendi në raportin e veprimtarisë së tij për vitit 2021,...

Tiranë/ 50-vjeçari shkon i plagosur në spital, dyshohet se tentoi vetëvrasje

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë. Një 50-vjeçar ka mbetur i plagosur këtë pasdite në zonën e Don Boskos në Tiranë. Paraprakisht mësohet...

Zjarri në Astir/ Identifikohet autori, ja si hyri në garazh

Është identifikuar autori i zjarrit në Astir. Ngjarja ka ndodhur 1 javë më parë ku një person i maskuar me kapuç e me duar...

Tjetër koncesion i qeverisë, Pallati i Brigadave do të menaxhohet me privatin për 20 vite

Duket se qeveria shqiptare do të menaxhojë edhe Ansamblin Historik të Pallatit të Brigadave përmes një partneriteti të quajtur PMI (Plan Menaxhimi i Integruar)....

Vrasja e Marigona Osmanit, hetimet: Dyshohet se u dhunua seksualisht 2 herë

Prokuroria e Ferizajt ka ngritur aktakuzë ndaj Dardan Krivaçës dhe Arbër Sejdiut të dyshuar për vrasjen mizore të 18-vjeçares, Marigona Osmani. Marigona Osmani vitin e...
- Advertisement -