I përdhunoi vajzën 8-vjeç, 34-vjeçari vret shokun e ngushtë/ Gjykata “befason” me vendimin…

Duhet të lëçisni

Përndiqte ish të dashurën, arrestohet 39 vjeçari në Tiranë

Bie në prangat e policisë një 39 vjeçar në Tiranë që ka përndjekur vazhdimisht ish të dashurën. Gjithashtu Policia ka arrestuar edhe 3 të rinj...

Vdekja e 4 turistëve në hotelin në Qerret, dyshohet se pasi kishin konsumuar alkool dhe kokainë kishin kaluar në overdozë

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me vdekjen e 4 turistëve rusë në saunën e një hoteli në Qerret të Kavajës. Raportohet...

Goditi policin, arrestohet 43 vjeçari në Tiranë

Arrestohet një 43 vjeçar në Tiranë pasi ka goditur një punonjës policie. “Po nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.4 u...

Basha mesazh ngushëllimi për ndarjen para kohe nga jeta të gazetarit: I jam pranë familjes

Kreu i Partisë demokratike Lulzim Basha ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të gazetarit Artjan Tepelena. Gazetari humbi betejën me Covid në moshën...

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Rusi. Një person vrau shokun e tij, pasi pa pamjet e rënda ku ai po i përdhunonte të bijën 8-vjeçare. Bëhet me dije se autori i vrasjes, është vendosur në arrest shtëpie pasi u lirua nga policia, shkruan The Sun.

Forcat e sigurisë ruse, të cilat zakonisht i mbajnë nën arrest njerëzit që rrëfejnë vrasjet e tyre, kanë vendosur të bëjnë një përjashtim për Vyacheslav.

34-vjeçari gëzon mbështetjen e vendasve, të cilët mendojnë se ai thjesht po mbronte të bijën nga pedofili. Ata dhe plot njerëz të tjerë online kërkojnë që ai të mos akuzohet për vrasje. “Ai nuk është vrasës, mbrojti vajzën e tij dhe gjithë fëmijët tanë. Lëreni të shkojë.” kanë thënë mbështetësit e tij.

Pedofili, mësohet të jetë parë shpesh rreth vajzave të vogla dhe asaj të Vyacheslav.

Sivridrov dhe Vyachelav ishin miq të ngushtë. Ai ishte kujdesur për vajzën 8-vjeçare të këtij të fundit dhe kishte abuzuar se*sualisht me të në shumë raste.

Gjatë javës u mësua gjithashtu se një tjetër viktimë e Sividrov ishte vajza e ish-partneres së tij. Babai i 8-vjeçares dhe Sividrov mendohet të kenë qenë duke pirë sëbashku kur ai ka parë videon e tmerrshme të përdhunimit të vajzës së tij në telefonin e pedofilit.

Abuzimet seksuale të Sividrov u raportuan në polici, e cila e shpalli atë në kërkim, por Vyacheslav arriti ta gjente i pari dhe e goditi për vdekje. Ai fitoi simpatinë e të gjithëve, të cilët kërkuan nga policia që të mos dënohej për krimin e kryer, pasi sipas tyre, kishte bërë gjënë e duhur.

Më shumë shkrime

E Freskët taze

Përndiqte ish të dashurën, arrestohet 39 vjeçari në Tiranë

Bie në prangat e policisë një 39 vjeçar në Tiranë që ka përndjekur vazhdimisht ish të dashurën. Gjithashtu Policia ka arrestuar edhe 3 të rinj...

Vdekja e 4 turistëve në hotelin në Qerret, dyshohet se pasi kishin konsumuar alkool dhe kokainë kishin kaluar në overdozë

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me vdekjen e 4 turistëve rusë në saunën e një hoteli në Qerret të Kavajës. Raportohet...

Goditi policin, arrestohet 43 vjeçari në Tiranë

Arrestohet një 43 vjeçar në Tiranë pasi ka goditur një punonjës policie. “Po nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.4 u...

Basha mesazh ngushëllimi për ndarjen para kohe nga jeta të gazetarit: I jam pranë familjes

Kreu i Partisë demokratike Lulzim Basha ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të gazetarit Artjan Tepelena. Gazetari humbi betejën me Covid në moshën...

Kishin bërë gati 10 kg kanabis për të shitur, pranga të riut në Fier, në kërkim autori tjetër

Sekuestrohen 10 kg lëndë narkotike në Fier, ndërsa në pranga ka rënë një i ri. Në kuadër të operacionit të koduar “Hoxhara” u arrestua...