- Advertisement -

TAG

Shkoder

Dedë Planaj flet pasi i shpëtoi atentatit në Shkodër: Erdhi me motoçikletë dhe më qëlloi

Dedë Planaj, i cili i shpëtoi atentatit mbrëmjen e djeshme në Dobrac të Shkodrës ka folur duke thënë se nuk e di se kush e ka...

U plagos me 8 plumba nga një person me motor, zbardhet plagosja e 60-vjeçarit në Shkodër

Zbardhet dinamika e plagosjes me armë zjarri të Dedë Pllanajt mbrëmjen e djeshme (30 prill) në një pikë karburanti në aksin Shkodër-Koplik. Mësohet se...

Zgjedhjet në PD-në e Shkodrës, shpallet fituesi

Ka përfunduar procesi i numërimit edhe në degën e PD-së në Shkodrës. Demokratët i besuan votën kandidatit Gjenarin Kapcari. Përballë tij garonin Arben Lushaj,...

Tërhiqet nga gara një prej kandidatëve të PD-së për degën e Shkodrës

Në një postim në Facebook, kandidati për kreun e degës së PD-së në Shkodër, Emiliano Çekini, është tërhequr nga gara. Çekini shkruan se për...

Plagosja e 28-vjeçarit në Shkodër, shoqërohet një person

Një person është shoqëruar në policinë e Shkodrës, pas plagosjes së 28-vjeçarit Edis Reçaj mbrëmjen e sotme. Nuk dihet nëse personi i shoqëruar është...

Plagosja me armë në Shkodër, policia jep detaje

Një 28-vjeçar mbeti i plagosur mbrëmjen e sotme me armë zjarri në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ndodhi rreth orës 22:00 në lagjen “Perash”. Lidhur me...

Të shtëna në Shkodër, ja kush është i plagosuri (EMRI)

Mbrëmjen e sotme të shtëna me armë zjarri janë raportuar në qytetin e Shkodrës, ku një person ka mbetur i plagosur.  Mësohet se ngjarja...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mbrëmjen e sotme në Shkodër. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Perash”, ndërsa policia...

Autorët vepruan në pak sekonda, shihni momentin e vrasjes së Bandullës në Shkodër

Vrasja e Nazmi Bandullës në Shkodër, ka ndodhur në vetëm pak sekonda. Siç shihet edhe në videon e siguruar nga gijotina.com autorët kalojnë para...

Atentati në Shkodër, autorët hapën xhamin e makinës dhe qëlluan për vdekje Bandullën

Autorët kanë vëzhguar nga larg dhe kanë pritur fiks momentin për të ekzekutuar Nazmi Bandullën jashtë lokalit të kafesë në lagjen “Partizani”. Nuk dihet ende...

Latest news

Raporti vjetor, Moneyval: Shqipëria nuk përmirësoi masat e parandalimit të pastrimit të parave

Moneyval (një mekanizëm i Komisionit Europian që bën vlerësimin e riskut të pastrimit të parave) publikoi raportin vjetor për vitin 2021 pak ditë më...

Ish-kryebashkiaku i Bukureshtit arrestohet në Greqi, mbi të rëndonte urdhër-arrest evropian

Ish-kryebashkiaku i Bukureshtit është arrestuar pasditen e sotme në Glyfada, nga efektivë të policisë së Departamentit të Kërkimeve të Drejtorisë së Sigurisë së Atikës. Media greke shkruan...

Të rinjtë nuk pyesin për policinë, përleshen me grushta para patrullës në Paskuqan

Disa të rinj janë zënë në rrugë këtë mbrëmje në Paskuqan. Mësohet se të rinjtë janë zënë në afërsi  të urës së re në...

Takimi Alibeaj-Balla, Boçi: Askush nuk mund ta dallojë ku fillon njëri e ku mbaron tjetri

Lidhur me takimin e Alibeajt me Ballën të mbajtur ditën e sotme sa i takon bisedimeve për propozimin e një emri për postin e...

Robert Aliaj “shpërthen” ndaj Ardit Çunit për Eurovizionin: Mos fol si skuth, je…

Pjesëmarrja e Shqipërisë në Eurovizion ishte temë diskutimi për pjesën e dytë të emisionit “Open”. Pjesë e panelit të ftuar, ishin artisti Robert Aliaj,...
- Advertisement -